DESTEK : +90 530 224 75 75

Hakkımızda

ACTIVE RENT A CAR, 1998 yılında İstanbul’da kuruluşundan bu yana Türkiye oto kiralama sektöründe güvenilir ve tecrübeli şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine olan inancı ve bu alandaki tecrübesiyle sektöre yön veren öncü firmalardandır.

Merkezi Antalya’da bulunan ACTIVE RENT A CAR, 81 ilde ve 55 havaalanında ofisleri ve filosuya her an hizmetinize hazır durumdadır. Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara gibi bir çok şehirde V.I.P araç hizmeti, üst sınıf lüks araç kiralama, filo kiralama ve toplu araç kiralama gibi bir çok konuda güvenilir bir firmadır. Tüm bunların dışında ACTIVE RENT A CAR  gerek 81 ilde online ödeme kolaylıklarıyla gerek iyi eğitimli yabancı dil bilen (İngilizce, Almanca, Rusça gibi) personeliyle gerekse 7/24 hizmet veren açık ofisleriyle sektöre liderlik etmeye ve size en iyi şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

ACTIVE RENT A CAR başarısını tecrübeyle müşteri memnuniyetini birleştirmesinden almaktadır. ACTIVE grup olarak en önemli kazancımız güven dolu müşterilerimizdir, biliyoruz ki memnun kalmış müşterilerimiz en önemli kazancımız ve en değerli referansımızdır.

MİSYONUMUZ

Türkiye’de oto kiralama sektörü giderek büyüyen ve gelişen bir sektördür. ACTIVE RENT A CAR sektörde tecrübesi ve hizmet anlayışı ile fark yaratmaktadır. Misyonumuz ACTIVE grup olarak gelişen araç teknolojilerini kullanarak sektörün lokomotifi olmak, müşteri güvenirliliği ve çalışma titizliği ile yeniliklerin takipçisi ve öncüsü olmaktır.

VİZYONUMUZ

ACTIVE RENT A CAR olarak Türkiye’nin 81 ilinde yüksek standartlarda ve kaliteli hizmetimizle müşterilerimize her zaman güvenebilecekleri bir adres olmaktır. Bu alanda yaptığımız çalışmalarla, sürekli yenilenen araçlarımız ve kaliteli personelimizle her zaman fark yaratan ve yeniliklerin öncüsü olan firma olmaktır.

ONLINE REZERVASYON
ALIŞ YERİ ALIŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ YERİ DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ PARA BİRİMİ PROMOSYON
Copyright © Active Rent A Car 2024 Tüm Hakları Saklıdır.