DESTEK : +90 530 224 75 75

İstanbul Tüyap Fuar Merkezi Ulaşım Rent a Car Hizmetleri

İstanbul, Türkiye’nin coğrafi, tarihi, ekonomik ve sosyal açıdan en önemli şehirlerinden biridir. Türkiye’nin başkenti olmasa da , bir çok yönden bir başkent havası taşır İstanbul. Buradaki tarihi doku çok eski zamanlara dayanır ve İstanbul bir çok önemli medeniyet ve imparatorluğa da ev sahipliği yaptığı için bu şehir dünyaca ünlü ve önemli yapılar barındıran bir şehirdir. 
Bu nedenle de İstanbul tarihi geziler ve turlar için ideal bir şehirdir. Bu güzel şehirde dilediğinizce gezebilmek için ise toplu taşıma araçlarını kullanabilir ya da bir İstanbul Rent A Car firmaları  ile görüşerek araç kiralayabilirsiniz.

İstanbul’un eşsiz güzellikleri dışında, bu güzel şehir pek çok önemli iş sahibini ağırlar. Buradaki ekonomik ve teknolojik altyapı, önemli iş alanlarında ve pazarlarda firmalara, şirketlere, iş sahiplerine oldukça önemli fırsatlar sunmaktadır. Özellikle yeni işletmeler için, ürün ve servislerini tanıtma ve bilinirliklerini arttırma konusunda İstanbul’da düzenlenen fuarlar oldukça faydalı olacaktır. Bu fuarlar ürün ya da hizmetlerini sunan işletmeleri, sahiplerini ve ziyaretçileri ağırlar. Bu fuarlar sayesinde aynı iş alanındaki şirketler toplanır ve ortaya hem ilgililerine gezmek için hem de iş sahiplerine kendilerini gösterebilmek için muazzam bir ortam ortaya çıkar. Siz de iş sahibi iseniz ya da ilgi duyduğunuz alanda düzenlenen bir fuar varsa, İstanbul’daki fuar merkezlerini ziyaret edebilirsiniz. Bugün bahsedeceğimiz fuar merkezi ise Tüyap Fuar Merkezi.  İstanbul Tüyap Fuar Merkezi, biri Beylikdüzü ilçesinde bulunan iki adet fuar alanına sahiptir. Bu fuar alanı ve kongre merkezi 65 bin metre karelik bir alana sahiptir ve Türkiye’nin en büyük fuar ve kongre merkezidir. Burada her yıl bir çok uluslar arası ve ulusal düzeyde önemli fuarlar gerçekleştirilir ve Tüyap Fuar Merkezi yüz binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapar. Tüyap Fuar Merkezi ziyaretçileri için her türlü imkan ve servisi sağlamıştır ve ziyaretçilerine benzersiz bir fuar deneyimi yaşatabilmek için uzman ekibi ve teknik altyapısı ile kuruluşundan beri en üst kalitede hizmet vermektedir. 4.500 araçlık açık otopark, 25 tırlık ayrı bir otopark, turizm ve seyahat danışma, taksi hizmeti gibi hizmetler ziyaretçilerin ulaşım ihtiyacını karşılamak için bulunmaktadır. Konaklamanızı ise fuar merkezi çevresindeki lüks ve konforlu otellerde sağlayabilirsiniz.  İstanbul Tüyap Fuar Merkezi, bir çok farklı alanda ve nitelikteki iş alanları üzerine gerçekleştirilecek fuarlar için gerekli teknolojik ve kurumsal alt yapıya, bilgi, beceri ve deneyime, ve en önemlisi alanında uzman çalışanlara sahiptir. Bu nedenle fuarlarda, elde bulunan malzeme ve materyaller, kaynaklar ve ekipmanlar doğru şekilde ve yüksek verim ile kullanılır. Siz de iş sahibi iseniz ya da ilgi duyduğunuz bir alanda bir fuar düzenleniyor ise İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Buraya gelirken pek çok farklı ulaşım yolunu tercih edebilirsiniz ancak hem masraf hem konfor olarak en uygun seçenek araç kiralama olacaktır. Siz de sizi havalimanı ya da otogarda karşılayacak bir Atatürk Havalimanı Rent A Car şirketleri ile anlaşarak dilerseniz özel şoförlü Kiralık Vip Minibüs ya da kendinizin kullanacağı bir araç kiralayarak fuar merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 

DİĞER HABERLER

ONLINE REZERVASYON
ALIŞ YERİ ALIŞ YERİ MEVKİ
DÖNÜŞ YERİ DÖNÜŞ YERİ MEVKİ
ALIŞ TARİHİ / SAATİ DÖNÜŞ TARİHİ / SAATİ PARA BİRİMİ PROMOSYON
Copyright © Active Rent A Car 2024 Tüm Hakları Saklıdır.